Головна <Візи

Візи

Візи для українців

На сьогоднішній день наша країна має багато угод, які спрощують візовий режим з тими чи іншими країнами. Однією з найважливіших угод варто назвати про скасування віз для громадян України, що подорожують до ЄС.
Нагажаємо, що Безвізовий режим між Україною та Європейським союзом дозволяє громадянам України вільно перетинати кордони країн Європейського Союзу без попереднього звернення до посольства для отримання дозволу, починаючи з 11 червня 2017 року.
За правилами кожен українець, що подорожує до країн Європи (крім Англії, Шотландії, Уельсу та Ірландії) може перетинати кордон при наявності біометричного паспорту. Його кількість днів перебування в країнах Європи не повинно перевищувати 90 днів в кожному півріччі. Натисніть сюди, щоб дізнатись про режим в’їзду іноземних країн для громадян України

Безвіз з ЄС

Зараз українці можуть відвідати такі країни Європи, як Австрія, Бельгія, Болгарія, Греція, Данія, Естонія, Ісландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швеція, Швейцарія, Норвегія. Проте незважаючи на скасування віз для громадян України для деяких країн все ж таки діє візовий режим і для того щоб попасти в ту чи іншу країну побігати з документами на візу Вам таки доведеться. Як отримати візу, які потрібно документи, як правильно зібрати всі необхідні документи для подачі, як правильно обрати тип візи, які потрібно знати нюанси для того щоб мінімізувати ризики отримання візи – з цим ми можемо допомогти Вам.

Візовий супровід

Практично кожен день ми допомагаємо нашим туристам уникнути всіх можливих клопотів на шляху до омріяної країни. Ми знаємо, які Вам потрібні документи і як гарантовано отримати візу. Нижче ми наводимо список актуальних країн та напрямків з якими ми допомагаємо нашим клієнтам:

 віза в США

 віза в Європу

 віза в Ізраїль

 віза в Китай

Деталі візового супроводу Ви можете дізнатись за телефоном +380976454722 (viber/telegram/whatsapp) або в наших офісах.