Головна <Статті < Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності для веб-сайту «aladintour.com.ua» Дата набрання чинності – 10.12.2018 Дата останніх змін  – 10.12.2018  

Загальна інформація Послуги, які отримують користувачі за допомогою веб-сайту «aladintour.com.ua» (надалі – «Сайт»), стосуються сфери, інформацію про яку переважна більшість користувачів бажає зберегти у таємниці. Ми поважаємо Вашу приватність. Саме тому ця Політика конфіденційності визначає правила та процедурні аспекти збирання, використання та поширення персональних даних користувачів Сайту.

Будь ласка, уважно ознайомтеся із Політикою конфіденційності. Використовуючи Сайт, Ви як користувач погоджуєтеся та приймаєте її норми, а також надаєте дозвіл на збір, використання та розповсюдження Ваших персональних даних у порядку, визначеному Політикою конфіденційності.

Персональні дані у розумінні цієї Політики конфіденційності – це будь-яка інформація, яка дає можливість ідентифікувати Вас, а також інформація про Вашу діяльність, наприклад, про використання Сайту, якщо таке використання прямо пов’язане із інформацією, що дозволяє Вас ідентифікувати.

Ми зберігаємо за собою право у будь-який час змінювати цю Політику конфіденційності без персонального повідомлення кожного користувача. Натомість, ми публікуватимемо час останніх змін, що були внесені до Політики конфіденційності, у полі «Дата останніх змін». Продовжуючи використовувати Сайт після внесення таких змін, ви погоджуєтеся та приймаєте їх як частину Політики конфіденційності. Будь ласка, ознайомтеся також із Правилами користування Сайту. Ця Політика конфіденційності є додатком до Правил користування та становить їх невід’ємну частину.

Збір персональних даних клієнтів Ми збираємо Ваші персональні дані в деяких випадках, коли Ви відвідуєте Сайт. Ми можемо збирати інформацію, яку Ви добровільно нам надаєте при заповненні своїх параметрів пошуку в пошуковій системі турів сайту або на при внесенні своїх данних в інформаційних формах в соціальних мережах, таких як facebook та instagram. Ви можете проглядати, змінювати та видаляти персональні дані, під час заповнення форм на вищезазанчених ресурсах/мережах.

Для надання послуг, які описані у Правилах користування, ми можемо збирати такі персональні дані: 1. Пізвище, ім’я 2. Номер телефону 3. Адреса електронної пошти

Коли ви відвідуєте Сайт, ми можемо збирати деяку інформацію автоматично, наприклад, тип Вашої операційної системи, браузера, час та дата Вашого відвідування Сайту. Така інформація може бути персональними даними лише якщо вона прямо дозволяє вас ідентифікувати.

Використання персональних даних Ми використовуємо ваші персональні дані винятково для: 1. Надання послуг за допомогою Сайту відповідно до Правил користування; 2. Оцінки, аналізу та удосконалення наших послуг; 3. Полегшення вашого користування Сайтом; 4. Полегшення адміністрування Сайту; 5. Інформування користувачів щодо наших послуг та оновлень.

Ми використовуємо Ваші персональні дані такою мірою, наскільки це необхідно для раціонального виконання наших юридичних обов’язків.

Поширення та розкриття персональних даних Ми не поширюємо Ваші персональні дані третім особам, окрім як за вашою згодою. Ми можемо бути змушені поширювати вашу інформацію третім особам (туроператорам, консульствам або візовим центрам, круїзним компаніям, авіакомпаніям, готелям, страховим та асистуючим компаніям, компаніям що надають послуги трансферу в країнах перебування) з метою надання ними своїх послуг. Тим не менше, ми обмежуємо персональні дані, які ми надаємо їм, та вимагаємо від них використовувати таку інформацію винятково із метою надання їхніх послуг. Ми вважаємо своїм обов’язком виконання та дотримання вимог законодавства, ось чому ми можемо розкривати Ваші персональні дані у деяких випадках. Зокрема, якщо ми вважатимемо це необхідним та обґрунтованим для дотримання законодавства, судового процесу, для проведення розслідування чи на вимогу державних органів, а також у відповідь на скарги, для захисту від шахрайства, зловживань, неправильного чи незаконного використання Сайту, ми можемо розкрити відповідні персональні дані. У випадках, не передбачених цим розділом Політики конфіденційності, ми будемо повідомляти Вас про можливе поширення Ваших персональних даних третім особам. Остаточне рішення щодо поширення персональних даних у таких випадках належить тільки Вам.

Захист інформації Сайт облаштований засобами забезпечення безпеки та захисту Ваших персональних даних від їх втрати, зловживань, несанкціонованого доступу, використання, розкриття, внесення змін чи знищення. Тим не менше, ми не можемо гарантувати абсолютної безпеки та захисту Ваших персональних даних, тому будь-яке надання персональних даних Ви здійснюєте на власний розсуд та ризик. Закликаємо Вас захищати власну конфіденційність, зокрема, надійно зберігаючи паролі від Вашого профілю в соціальних мережах. Сайт може містити посилання на інші веб-сайти. Будь-які персональні дані, які Ви надаєте на сторінках таких веб-сайтів, надається третім особам на підставі їхніх політик конфіденційності. Ми не відповідаємо за зміст та безпеку використання і захист персональних даних такими веб-сайтами.

Зворотній зв’язок Ми завжди раді почути Ваші роздуми чи пропозиції щодо вдосконалення нашої роботи, а також щодо норм цієї Політики конфіденційності. З такою метою ви можете звернутися до нас за електронною адресою: aladin.tour@gmail.com або залишити повідомлення на сайті, скориставшись формою «Зворотного зв’язку».