Головна <Екскурсії

Екскурсії

Екскурсії по Європі

Автобусні тури

Автобусні тури з прямим переїздом зі Львову. Різні програми, а також тривалість турів. Відвідування старовинних міст з факульативними екскурсіями. Також можливо комбінувати екскурсії з пляжним відпочинком.
Екскурсійні програми підходять для туристів різних вікових категорій. Протягом всього автобусного екскурсійного туру Вас буде супроводжувати кваліфікований гід, який створить незабутню та цікаву атмосферу Вашого відпочинку.
Кращі програми ми особисто Вам підбераємо на уточнюємо актуальні дати, наявність додаткових екскурсій, місць в автобусі та готелях, харчування по програмі туру, а також надання медичного страхування на період Вашого автобусного туру.

Авіатури

Також хочемо запропонувати незабутні екскурсії з прямим перельотом з Києва до найпрекрасніших міст Європи, таких як Париж, Барселона, Мадрид, Рим, Флоренція, Амстердам тощо. Тривалість програм може коливатись від 3 до 14 ночей. Екскурсії проводяться нашими гідами, які мають відповідну акредитацію в тій чи іншій країні для надання екскурсій.
Більше програм автобусних турів по містам Європи Ви можете дізнатись за телефоном +380976454722 (viber/telegram/whatsapp) або в наших офісах.