Головна <Авіаквитки

Авіаквитки

Авіаквитки на будь-які рейси

Одна із основних складових відпочинку, та і самої подорожі є транспорт. Немає різниці чи це автобус, потяг, корабель, літак, космічна ракета…  Вам необхідно дістатись місця призначення.
Ми можемо Вам допомогти Вам замовити вигідний переліт як в дві сторони так і в одну сторону. Різні пропозиції по маршрутам пропонують більше 40 авіакомпаній, що офіційно представлені в Україні. Щороку ми замовляємо квитки в більше ніж 20 країн світу, серед яких є Ізраїль, Кіпр, Туреччина, Іспанія, Італія, Франція, Німеччина, Польща, Греція, Швеція, Фінляндія, Англія, Китай, Казахстан, Пакистан, Марокко, Сенегал, ПАР, Таїланд, В’єтнам, Індонезія, Бразилія, Аргентина, США, Канада тощо.
Бронюємо квитки по різним напрямкам. З різних аеропортів світу. Регулярні, лоукости та чартери. Ми постійно отримуємо від наших авіапартнерів актуальні тарифи по різним напрямкам. Як правило, завжди вказані оптимальні дати викупу квитків по кожному маршруту, а також на які конкретні дати поширюється самий низький тариф.
Тому ми знаємо коли краще бронювати авіаквиток і в якої авіакомпанії, а також коли дешевше летіти, щоб не втрачати на квитку. Вам потрібно лише сказати куди* і коли Вам зручно буде летіти. Ми перевіримо та оберемо серед усіх основних авіакомпаній та їхніх тарифів, щоб знайти для Вас потрібний авіаквиток.
Необхідну інформацію, щодо авіаквитків, авіакомпаній, тарифів, стиковок Ви можете дізнатись за телефоном +380976454722 (viber/telegram/whatsapp) або в наших офісах.

     
* – ми не продаємо авіаквитки з/в Росію